Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tady je pár rad ohledně téhle hry, které vám snad pomůžou vyhrát vše co se dá. Akorát vám zatím nemůžu poradit jak vyhrát pohár UEFA, protože ho moc často nehraju a tak sem ho ještě nestihl vyhrát. Ale budu se ho snažit vyhrát a jakmile to dokážu hned to sem napíšu.

Jak vyhrát domácí ligu

Vyhrát domácí ligu není zas tak těžké. Pokud jste si vybrali některý slabší tým v jakékoliv lize. To co by vás mělo zajímat v první řadě je udržet se v lize pokud tedy nehrajete druhou ligu. poté musíte získat co nejvíce peněz. Peníze se dají získat hned několika způsoby. Ze zápasů za lístky a tudíž je lepší mít větší stadion a levnější lístky. Jenže aby ste měli větší stadion tak musíte mít peníze a tak ze začátku spíš dávejte nepotřebné hráče na trh a to tak že dáte v "MŮJ TÝM" v pravé straně obrazovky "PRODAT". Nastavíte cenu aby byla menší než cena hráče jinak si ho nikdo nekoupí. Ovšem to že dáte hráče na trh vám nezajišťuje že ho někdo koupí. Lepší je dát na trh více než jednoho hráče, máte pak větší jistotu že vám někdo nějakého hráče koupí. Hráče od vás může nějaký tým koupit i jen tak, ale nikdy ho nekoupí pod cenou. Většinou týmy z slabších lig (česká, slovenská) vám nabídnou o 100 000 víc  než hráč stojí. Ostatní ligy vám budou nabízet peníze v řádech milionů. Měnou je zde libra (1 libra=45 kč) až na peníze za vstupné to jsou pence (1 libra=100 pencí). Peníze dostanete taky za hostování hráče. Až budete mít dost peněz můžete začít nakupovat hráče ale pozvolna. Musíte mít nějaké opory týmu, osobně doporučuju dobrého brankáře, dobrou obranu(pro začátek stačí dva střední obránci) no a taky nějakého toho útočníka který střílí góly, já vhraju na 3 útočníky střílíte pak dost gólů. Obvykle je nejlepší sestava 4-3-3. Nejlepší jsou mladé opory max. 25 let protože od 17 do 20 ztrácejí energii po každém zápase dále o nich budu psát jako hráči 1k, od 21 do 25 odehrají každý zapas bez ztráty energie dále jako hráči 2k a od 26 do konce kariéry je to stejné jako do 20 let dále jako hráči 3k. Když už máte opory potřebujete dobré náhradníky ta ale nemusíte kupovat. Pokud hrajete i nějaký evropský pohár a máte v základní sestavě nejakého hráče co ztrácí energii budou se vám náhradníci hodit. Pro mě je důležitější postoupit co nejdál v lize mistrů než se umístit dobře v lize. A tak jestli jste na tom stejně, dávejte hráče 1k a 3k ze základu do ligy mistrů a do domácí ligy místo nich náhradníky. Hráče 2k nemusíte střídat, ale pokud má hráč hodně karet nebo je zraněný je vyznačen červeně a nesmí nastoupit po dobu zápasů kterou vám to napíše. Vypadá to složitě ale není. Až si to vyzkoušíte tak to pochopíte víc. A tak jestli ještě nemáte tuhle hru tak si ji stáhněte v download.

PS: Tahle taktika nemusí fungovat hned první sezonu tj. že nemusíte vyhrát titul hned první sezonu a tak to takhle zkoušejte i další sezony a já věřím, že max. do 3. sezony vyhrajete možná domácí titul a jestli vytvoříte kvalitní základku tak brzy určitě i titul z ligy mistrů. Hodně štěstí!!!

Jak vyhrát Ligu Mistrů

Vyhrát Ligu Mistrů je podobné jako vyhrát domácí ligu protože to s tím souvisí. Musíte dobře navrhnout sestavu jak do domácí ligy tak i do LM. Pokud máte nějaké hráče 1k nebo 3k v základu tak místo nich musíte dát náhradníky a to ty nejlepší co máte. Nejlépe byste měli mít maximálně 6 hráčů 3k a 1k v základu, abyste nemuseli tolik střídat. Vyhrát LM je velice těžké hrajete-li za nějaký tým ze slabší ligy. Pokud to tak je tak musíte posílit tým o velké posily nejlépe z české ligy, slovenské anebo z Ostatních lig tam jsou nejlevnější myslím tím ligu která je tak pojmenovaná. Je téměř stoprocentní že se slabším týmem hned nevyhrajete LM ale zkoušejte to dál třeba někdy dostanete nabídku od lepšího týmu anebo rovnou od týmu který je v jiné kvalitnější lize. S touhle taktikou dříve č ipozději docílíte vitězství ve všem ale kdyby se vám něco nedařilo nebo se něco stalo napiššte mi do "Dotazů" anebo rovnou na email nebo icq a já se vám pokusím pomoci.

Jak vyhrát pohár UEFA

Vyhrát pohár UEFA je těžké ale LM je těžší. Je to v podstatě úplně stejná taktika jako u LM. Na domácí ligu máte náhradníky místo1k a 3k a na UEFA máte v základu ty nejsilnější. Je to úplně ten stejný princip takže ho sem nebudu psát zase. Kdybyste si s něčím nevěděli rady tak napište do "Dotazy" a já vám odpovím.